Dlouhodobě se profilujeme jako tzv. servisní makléřská organizace s cílem poskytnout maximální možnou míru podpory a zázemí pro poradce - jednotlivce, týmy poradců, stejně tak i pro celé poradenské společnosti.


Obchodní produkce dosažená za dobu působení naší firmy nás řadí mezi největší zprostředkovatele hypotečních úvěrů a produktů stavebního spoření v České republice. Ročně naši poradci zprostředkují hypoteční a další úvěry v objemu kolem 5 miliard Kč.

Jindřich Koldovský

Vystudoval vysokou školu ekonomickou, obor Mezinárodní vztahy.
Do roku 2005 působil v pojištovně Kooperativa, kde zastával různé pozice v rámci obchodního úseku a podílel se na řízení pobočkové sítě.
Od r. 2005 do r. 2009 zastával pozici manažera externí sítě v rámci hypotečního makléře Simply s.r.o. V květnu r. 2009 po odchodu ze Simply společně s kolegy založil společnost OPEN FINANCE s.r.o.

Edita Borecká

Vystudovala právnickou fakultu MU v Brně
Od roku 2000 působila jako podnikový právník ve společnosti zabývající se správou nemovitostí. Od roku 2007 do roku 2009 působila jako právník hypotečního makléře Simply s.r.o.
Po odchodu ze Simply společně s kolegy založila společnost OPEN FINANCE s.r.o.

Reklamační řád
Fer hypoteka

Fér hypotéka

Asociace hypotečních makléřů (AHM), jejímž je OPEN FINANCE, s.r.o. členem, přichází se značkou kvality „FÉR HYPOTÉKA“.  Jejím smyslem je poukázat na úroveň služeb, kterou poskytují členové AHM.

Profesionalita

Hypoteční makléři/poradci členů AHM se věnují hypotečnímu poradenství na plný úvazek. Jejich činnost není "přivýdělkem" k jejich jinému zaměstnání, není ani brigádou při studiu. Hypotéky, které průměrný hypoteční makléř/poradce ročně zpracuje, se čítají v několika desítkách.

Specializace

Hypoteční makléři/poradci členů AHM se úzce specializují jen na hypoteční produkty, zprostředkovávají je výhradně makléřským stylem (nabízí produkty naprosté většiny bank, případně úplně všech). Nejsou prodejci mnoha dalších druhů finančních produktů. Potřebuje-li klient např. pojištění, postará se o něj obvykle jiný kolega, který se specializuje na pojištění, případně zcela jiný subjekt.

Etika

Každý z členů AHM se při vstupu do Asociace zavázal dodržovat Etický kodex AHM. Ten mj. říká, že zájmy klienta jsou vždy na prvním místě a že klient musí být komplexně a pravdivě informován o všech aspektech daného hypotečního produktu (např. související poplatky).

Cílem celého projektu FÉR hypotéky je přimět klienty více přemýšlet o své hypotéce a zahájit jejich postupné vzdělávání týkajících se základních atributů při sjednání těchto produktů. Klient by se neměl nechat zlákat první nabídkou, kterou někde obdrží, měl by aktivně zjišťovat všechny související poplatky, měl by si vyžádat plnohodnotné srovnání vícero dostupných produktů.

Detailní info na www.fer-hypoteka.cz